hello@kodgaraj.com

0216 494 42 05

Dent Flow

Home / Dent Flow

Dent Flow, laboratuvar ve diş hekimleri arasındaki sipariş süreçlerini, ciro takibini ve kurye/kargo takibini kolaylaştırır. İşletmenize özel olarak tasarlanmış yazılımımız sayesinde hekimler, diş seçimi yaparak özel siparişler oluşturabilir ve hasta kayıtlarını güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

“Hasta verileri gizliliğine önem verdiğimiz için kimlik bilgilerini kriptolu bir şekilde saklıyoruz.”

Kullanıcılar rollerine göre ayrılabilir ve departman bazında sipariş durumunu takip edebilirler. Ayrıca, varsa anlaşmalı kuryeleriniz uygulama üzerinden siparişleri teslim edebilir ve kurye takibini gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Tüm süreçlerinizi tek bir yazılım üzerinden yöneterek işinize değer katabilirsiniz.

Detaylı Sipariş Yönetimi

Dent Flow ile diş seçimi görsel olarak yapılmaktadır. Doktorun işlem ve ürün seçimiyle siparişin detaylandırmasına yardımcı olabilirsiniz.

Doktor Cari Takibi

Sipariş oluşturan doktorların cari bilgilerinin ve finansal bilgilerinin çoklu döviz seçeneği ile birlikte takibini sağlayabilirsiniz.

Canlı Kurye İzleme

Sisteme dahil edilen kuryenin siparişi teslim alması ve teslim etmesi sürecinde konumunu canlı olarak haritada takip edebilirsiniz.

Karekodlu Sipariş Takibi

Her siparişe özel üretilen protokol no ile ilişkili QR-Code aracılığıyla işlemler arası geçişlerin sağlanmasını ve durum takibini yapabilirsiniz.

Hasta Kayıt Hassasiyeti

Hasta kayıt aşamasında, sadece doktor tarafından görülebilen, kimlik veya pasaport numarası kriptolu olarak kaydedilmektedir.

Akıllı Bildirimler

Siparişin her aşamasında ilgili kullanıcı rolüne göre ilgili siparişin durumu hakkında web ve mobil bildirimler gönderilmektedir.

Tüm Özellikler

  • Diş Hekimi (Doktor) Yönetimi
  • Sipariş Yönetimi (Görsel Diş Seçimi)
  • Siparişte Çoklu Döviz Kullanımı
  • Karekodlu Sipariş Takibi
  • Kurye Canlı Harita Takibi
  • Cari / Bakiye Takibi
  • Sipariş Aşamasında Hasta Kaydı
  • Kullanıcı ve Rol Yönetimi
  • Kullanışlı Web ve Mobil Arayüz
  • Web ve Mobil Bildirimler

Lisanslama Seçenekleri

Icon Image

Ömür Boyu Lisans

Yazılımın gereksinimlerini karşılayan ve tercih edeceğiniz herhangi bir sunucuya kurulum işlemi gerçekleştirilir. Yıllık ücret olmadan yazılıma sahip olabilirsiniz. Sunucu güvenliği ve erişimi sizin sorumluluğunuzdadır.

Icon Image

Üyelik Lisansı

Yıllık üyelik sayesinde sunucu size yük olmaz. KodGaraj sunucularından güvenli bir şekilde yazılım sunulmaya devam eder. Üyelik lisansına sahip olduğunuz sürece güncelleme ve bakım gereksinimleri de KodGaraj tarafından karşılanır.

Ekran Görüntüleri